top of page
dermatoskopia
Wlewy dozylne

ul. Sucha 2/4

92-331 Łódź

e-mail:wlewydozylne.org@gmail.com

Wlewy dożylne

wlewy dożylne

DERMATOSKOPIA

881 589 854

Rak skóry jest uleczalny, jeżeli tylko zostanie wykryty odpowiednio wcześnie.
Do głównych czynników ryzyka zalicza się nadmierną ekspozycję na promieniowanie UV oraz przypadki zachorowań na raka skóry w rodzinie.

DERMATOSKOPIA

Dermatoskopia 

Wideodermatoskopia

Czerniak skóry może rozwinąć się zarówno ze znamienia, które niespodziewanie pojawiło się na skórze, jak i z niepozornego znamienia, znajdującego się na skórze od dawna. Regularne monitorowanie zmian pojawiających się na skórze może zagwarantować wewnętrzny spokój i pewność, że znamiona poddawane są kontroli najwyższej jakości.

Profilaktyka raka skóry zapewnia:

  • Długoterminowe przechowywanie obrazów i monitorowanie znamion

  • Regularne kontrolowanie znamion, uwidaczniające nawet najmniejsze zmiany we wczesnym stadium

  • Analizę pod kątem złośliwości znamienia

  • Zapobieganie niepotrzebnym operacjom
     

Pomagamy w kontrolowaniu znamion – zwłaszcza tych trudno dostępnych, znajdujących się w miejscach nie sprzyjających samodzielnej obserwacji. W tym celu korzystamy z supernowoczesnej technologii tworzenia wideodokumentacji firmy FotoFinder.

kontakt 881 589 854

Za pomocą medycznej kamery wideo, wykonujemy zdjęcia przeglądowe skóry w celu zlokalizowania znamion. Następnie, cyfrowy dermoskop - wysokiej precyzji do obrazowania skóry, wykonuje zdjęcia znamionom znajdującym się w grupie ryzyka, które mogą być następnie zmierzone, poddane analizie oraz zarchiwizowane. Pozwala to na porównywanie aktualnych zdjęć z wcześniejszymi, wykonanymi podczas regularnych badań i umieszczonymi w bazie, co umożliwia wykrycie nawet najmniejszych różnic! W trakcie badania pacjent może na bieżąco śledzić tę bezbolesną procedurę na ekranie monitora. - DERMATOSKOPIA

bottom of page